Od roku 2006 sme

Barumka

NÁŠ PRÍBEH ZAČAL V ROKU 2006

Od začiatku sme vsadili na benefity, ktoré nás oslovili v dobrých reštauráciách: moderný a útulný interiér, lahodná kuchyňa, svieži štýl a predovšetkým usmiata obsluha.

Rozhodli sme sa vytvoriť nielen reštauráciu ale aj priestor, kde prežijete nezabudnuteľné chvíle. Postupne sme pristavili spoločenskú miestnosť a priestrannú letnú terasu s krásnym výhľadom. Celková kapacita reštaurácia je v súčasnosti 100 miest, čo je pre väčšinu firemných akcií, promócií, posedení, a menších svadieb dostatočné.

Na interiéry sme si dal obzvlášť záležať. Zariadili sme ho s dôrazom na každý detail a citom. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Pre fajčiarov máme dobrú správu: oddelené priestory kde si môžete dopriať obľúbenú cigaru alebo cigaretu po dobrom jedle.

KUCHYŇA JE NAŠOU PÝCHOU

Varíme výhradne z čerstvých surovín tradičné jedlá, ale aj špeciality. Medzi naše najznámejšie špeciality patrí pikantná fazuľová polievka s domácou klobásou a údeným mäsom a domáce škvarkové pagáče. Obľúbených jedál máme viac vďaka čomu sa ku nám väčšina hostí opakovane vracia.

V rámci denného obedového menu ponúkame 5 druhov jedál. Tri jedlá z rôznych druhov mäsa a dve bezmäsité jedlá. Vyberie si skutočné každý.

Parkovanie našim hosťom problémy nerobí. Miest máme dostatok, priamo pred vchodom do reštaurácie.

Veríme, že si obľúbite našu kuchyňu a v Barumke sa budete cítiť príjemne. Bude nám cťou.

Náš tím

UVIDÍME SA ČOSKORO

Ján Pampúrik
Ján PampúrikŠéfkuchár
Emil Toráč
Emil ToráčKuchár
Matúš Viglaský
Matúš ViglaskýČašník
Svilen Naydenov
Svilen Naydenov Prevadzkar

Kontakt

Partizánska cesta 114,
974 01 Banská Bystrica

barumka@barumka.sk
Tel.: 048/414 31 06

Otváracie hodiny

Pondelok-Sobota  7.00-21.00 hod. 

Nedeľa 8.00-16.00 hod.

 

 

 

Rezervácia?

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes. Pripravíme vám nezáväznú ponuku.

Mobil: 0915 080 605 , 0908 925 855

Sledujte nás